wsnjiuy

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie rozstrzygnęło IX edycję Konkursu „Wokół Symboli Narodowych” dla uczniów szkół podstawowych klas II i III z województwa zachodniopomorskiego oraz północnej części województwa lubuskiego.

Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wśród dzieci i młodzieży szkolnej znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 15 tysięcy uczestników.

walenty
15 lutego za sprawą szkolnej poczty walentynkowej kartki, życzenia i wyznania trafiły do swoich adresatów. Aby zabawa była jeszcze lepsza, panie wcieliły się w rolę panów i odwrotnie. Na odważnych czekały atrakcyjne nagrody

siatka
15 lutego 2024 r. w  Szkole Podstawowej nr 2  w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt klas 7 - 8 (kat. IMS).
W turnieju, oprócz naszej szkoły, udział wzięły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Goleniowie, Szkoła Podstawowa w Białuniu.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie

II miejsce Szkoła Podstawowa w Białuniu

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Goleniowie

st20 1

alicja

08.02.2024 roku odbyła się wycieczka edukacyjna do Szczecina na Musical pt. "Alicja w Krainie Czarów”. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas 1-3.

ipn gry

Olimpiada Gier Planszowych IPN to ogólnopolski turniej skierowany do uczniów, studentów, dorosłych, harcerzy, organizacji młodzieżowych, graczy z klubów gier planszowych, niezrzeszonych. W II edycji nasz szkoła wystawiła drużynę w składzie: Filip Chorążyczewski, Maja Chłopek, Szymon Kępa, Maja Połatyńska, Maciej Słupik, Maja Skrzyniarz, Ada Suszwedyk, Sara Witkowska i Adam Zakrzewski.