brown Summer holidays Instagram Post

koniec rokuyyy

balosmych klas

18 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Fenek” .

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty w skali kraju.

W klasie 1 laureatami konkursu matematycznego zostali:

Adam Mordzak- 1 miejsce w kraju

Aleksander Samek- 4 miejsce w kraju

Nikodem Jażdżewski- 9 miejsce w kraju

W kwietniu 2024 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Leon’’ .

Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą i zajęli wysokie lokaty w skali kraju.

W klasie 1 laureatami konkursu matematycznego zostali:

Nikodem Jażdżewski

Adam Mordzak

Aleksander Samek

Mateusz Wnuk.

o pionierach

Zadaniem konkursowym XII edycji wojewódzkiego konkursu „O bohaterach, odwadze i pionierach” zorganizowanego przez Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy przy wsparciu konsorcjum Sieć Ziem Zachodnich i Północnych było opracowanie dwóch biogramów osób związanych z okresem pionierskim po 1945 r.. Praca miała być wzbogacona o mini album, zawierający zdjęcia lub samodzielnie wykonane ilustracje.

Wyniki naszych uczniów:

Ada Suszwedyk – III miejsce