Czy piszecie listy do Mikołaja? Święta tuż, tuż… Mikołaj ma już pełne ręce pracy, więc to chyba ostatni moment, żeby zachęcić pozostałe dzieci do napisania listu… Uczniowie klas IV -VI SP 1 postanowili nieco pomóc, zapracowanemu Mikołajowi dokonać wyboru idealnego prezentu i napisali przepiękne listy do Św. Mikołaja, które wzięły udział w II edycji konkursu literackiego pt. „Napisz list do Św. Mikołaja”.
Wszystkie prace były świetne i wybór był bardzo trudny. Po wnikliwej debacie jury wyłoniło zwycięzców oraz wyróżnienia. Wszyscy otrzymali nagrody i dyplomy.
- I miejsce Julia Kiedrowska kl. VI C
- II miejsce Angelika Sikora kl. VI C
- II miejsce Amelia Brzost kl. VI C
Wyróżnienia dla Klary Kraszewskiej i Marzeny Dynii
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Organizatorzy:
Zgodnie z panującymi obyczajami (a ich nie sposób zliczyć) najwyższa pora (a nawet ostatni dzwonek) aby przygotować się na wyjątkowe odwiedziny… Trzeba przygotować marchewkę dla reniferów, skarpety na słodkości, upiec ciasteczka dla wesołego, czerwonego darczyńcy, czy też poważnie zastanowić się nad listą swoich małych grzeszków, które mogą stanąć na drodze do upragnionych prezentów.