1920x810dfsgergeg

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Realizując aktualne wytyczne dotyczące funkcjonowania szkół, od poniedziałku, 26 kwietnia  lekcje w klasach I-III przechodzą w system hybrydowy.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, nie więcej niż 50% uczniów realizuje te zajęcia w szkole podstawowe.

W związku z tym podjęto decyzję o rotacyjnym systemie uczęszczania uczniów do szkoły.

HARMONOGRAM

26.04.2021 - 30.04.2021

KLASY 1a,1b,1c,2a - nauczanie stacjonarne w szkole

KLASY 2b,2c,3a,3b,3c - nauczanie zdalne (MS Teams)

To plan na kolejny tydzień, do 2 maja. Decyzję, jak będzie wyglądała nauka w szkołach w maju, poznamy po koniec kwietnia. W przypadku przedłużenia nauczania hybrydowego w dniach 4 – 7 maja  zajęcia stacjonarne obejmą klasy 2b,c  oraz  3a,b,c (klasy 1 oraz 2a przejdzie na MS Teams)

W szkole prowadzona będzie opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.

Oddziały przedszkolne realizują nauczanie bez zmian. Uczniowie klas 4-8 nauczanie zdalne (MS Teams)

Dyrekcja szkoły.