jaselka

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, pełen radości, miłości i dobroci. To czas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. W tym czasie nie powinniśmy zapominać o ludziach starszych, chorych, samotnych. Pamiętali o nich uczniowie kl. II a naszej szkoły, którzy 19 grudnia 2023 roku wystąpili przed pensjonariuszami Domu Opieki Społecznej w Nowogardzie.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swoim pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku… Radosny śpiew kolęd uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko.
Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy uczniowie otrzymali gromkie brawa. Występ  był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Dziękujemy bardzo za przygotowanie jasełek Pani Annie Kister wychowawcy klasy II a.

Kochani na nadchodzące święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok przyjmijcie od nas życzenia: miłości, bo dzięki niej człowiek rozkwita, zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas, pogody ducha, która sprawia, ze codzienność jest łatwiejsza i radości. Niech Nowy Rok składa się wyłącznie z pogodnych dni, a problemy i troski nas omijają.