VI edycja konkursu: „Wokół symboli narodowych z Baśka Murmańską w tle” za nami.

Wzięło w niej udział 1170 uczniów z 83 szkół z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego (z naszej szkoły 28 uczniów).

Uczestnikiem z najlepszym wynikiem w szkole (dającym 2 miejsce w Regionie) został Tomasz Zaleski z klasy 3A – opiekun Pani Elżbieta Grad.

Pozostali uczestnicy zajmowali kolejno 3 i 4 miejsca. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie konkursu przez IPN Szczecin.

Dziękujemy wychowawcom klas 2-3 za przygotowanie uczniów oraz sprawną realizację konkursu w szkole.

Koordynator Konkursu

Sebastian Szymański

kondolencje na stronę szkoły

RODZICU!

Jeśli zauważyłeś zmianę w zachowaniu swojego dziecka, przejawiającą się:

• Spadkiem nastroju
  • Nadmierną sennością lub bezsenności
  • Nadmiernym pobudzeniem lub spowolnieniem psychoruchowym
  • Zmęczeniem i poczuciem utraty energii
  • Zmniejszoną zdolnością koncentracji uwagi

Jeżeli Twoje dziecko zamyka się w pokoju i nie chce rozmawiać, a Ty czujesz się bezradny, bezsilny i nie wiesz co robić, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami.

Jesteśmy dla Ciebie w każdą środę w godz. 14:30-17:00,  pod numerem telefonu 913920743

Terapeuci i psychoterapeuci chętnie z Tobą porozmawiają

Dyrektor SPT

Irena Juszczyk

po feraich 1Od 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych, wracają do nauki stacjonarnej. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych nadal będą się uczyć zdalnie.