mt_gallery:nockaW nocnej imprezie wzięło udział 14 uczniów z klasy 7 B. Cała impreza rozpoczęła się w piątek o 19 i zakończyła w sobotę o 8 rano. Pomysł pojawił się podczas zajęć wychowania fizycznego. W czasie gry w p. siatkową uczniowie zadawali sobie pytania: jak gra się przy sztucznym oświetleniu i wieczornych godzinach, o pracę mięśni w późnych godzinach nocnych, o stres, o spalanie kalorii a perspektywa spędzenia nocy w szkole stała się ku temu okazją. Było, zdrowo – ( może poza snem, a raczej jego braku i pizzą o godzinie 22.00 ), artystycznie i sportowo – wszyscy przebrani za renifery, elfy i mikołajki i Mikołaja grali w piłkę siatkową. Ponad dwie godziny grania w siatkówkę o tej porze to nie lada wyczyn. Oczywiście musiała być rozgrzewka, a po niej wybór zespołów i gra. Do tej pory zastanawiamy się, skąd w nas było tyle energii.

Miła atmosfera, jaka panowała podczas tej imprezy, pełna zabawy, akceptacji, życzliwości, wspólny posiłek udzielała się wszystkim śmiałkom tej imprezy. Noc w szkole, bo o tym mowa, pokazała szkołę z innej perspektywy, nie tylko jako budynku, do którego trzeba przyjść rano. Taka noc w szkole, to doskonała okazja do lepszego poznania się i okazja do głębszej integracji.