Wyprawa do parku wodnego!

basen
Pod koniec listopada w ramach przyszłego prezentu mikołajkowego uczniowie klas V i VI SP 1 wraz z wychowawcami wyruszyli na basen do Koszalina. Głównym celem wyjazdu było rozwijanie aktywności ruchowej. W trakcie pobytu na basenie, widoczna była integracja grupy oraz nauka połączona z świetną zabawą i relaksem. Każdy z nas doskonale wie jak ważne jest w dzisiejszych czasach propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie młodzieży do czynnego uprawiania sportu, bo jak obserwujemy, większość z nich wybiera niepokojąco przedkomputerowy sposób spędzania wolnego czasu.

Czas spędzony „w wodzie”, sprawił wszystkim uczestnikom wyjazdu (oprócz korzyści zdrowotnych), wiele radości i przyjemnych wrażeń. Zanim uczniowie dotarli do domu, już w drodze powrotnej planowali następną wycieczkę, która odbędzie się w najbliższym czasie.