wystawa_misiow
W piątek 24 listopada uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią udali się do Biblioteki Miejskiej, gdzie obejrzeli interesującą wystawę misiów. Właścicielką kolekcji misiów jest Pani Alina Wierzbicka.

Panie z biblioteki oprowadzały po wystawie i bardzo ciekawie opowiadały o misiach. Wystawa misiów była podzielona tematycznie, np. : kącik misiów w szkole, w kuchni, w lesie itd. Najstarszy miś zbioru był z 1911 roku.

Po obejrzeniu wystawy dzieci odpowiadały na pytania sprawdzające ich uwagę i spostrzegawczość. Brały udział w zabawie ruchowej. Uczniowie wysłuchali bardzo ciekawej opowieści pt. „Bajki o misiach z czterecWizyta na wystawie misiów stron świata”. Dzieci zostały poczęstowane miodem, który jest przysmakiem misiów. Czas spędzony na wystawie misiów spędziliśmy bardzo miło.