Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/2017/12_19_niemiecki/SAM_5079.JPG'
There was a problem loading image 'images/stories/2017/12_19_niemiecki/SAM_5079.JPG'

SAM 5079Dnia 15 grudnia rozstrzygnięty został  międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego „MEIN STUNDENPLAN”. W konkursie brała udział młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej w Wierzbięcinie. Zadaniem uczniów było przedstawienie swojego planu lekcji w języku niemieckim w jak najbardziej kreatywny ,funkcjonalny i estetyczny sposób. Metody i technika pracy była dowolna. Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Jolanta Modrzejewska oraz Joanna Machocka spośród 80 prac wyłoniły następujących zwycięzców:

I miejsce - Dominika Lepczyńska  ze Szkoły Podstawowej nr 1
II miejsce -   Klaudia Simińska ze Szkoły Podstawowej nr 2
III miejsce -  Marcela  Marciniak ze Szkoły Podstawowej nr 2
Wyróżnienia w konkursie otrzymali następujący uczniowie:
Martyna Fedeńczak ze Szkoły Podstawowej nr 1
Julia Kiedrowska ze Szkoły Podstawowej nr 1
Katarzyna Smogulecka ze Szkoły Podstawowej nr 2
Krystian Wieczorkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1
Marzena Dynia ze Szkoły Podstawowej nr 1
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!