turniej
Po trzech dniach rywalizacji, pomimo ciężkich pojedynków na parkiecie, wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do domu. Turniej przyniósł nam wiele radości, niespodzianek, nowych znajomości i doświadczenia, które będzie procentowało w przyszłości:) W zawodach wzięły udział łącznie 32 drużyny w 4 kategoriach: dziewczynek i chłopców z klas V i VI z takich miast, jak: Tczew, Głogów, Świebodzin, Drawsko Pomorskie, Koszalin, Szczecin. Nasze dwie drużyny chłopców rozegrały po 9 meczów.

W kategorii klas V zajęliśmy szóste miejsce na osiem ekip. Reprezentanci to: Cyprian Nykiel, Tobiasz Laskowski, Jakub Szot, Maciej Płachecki, Jakub Wdowczyk, Karol Gieryń, Stasiu Rabiejewski, Maciej Miklas, Bohdan Niemira, Gabriel Bartos, Karol Stefański.

W kategorii klas VI zajęliśmy dziewiąte miejsce, a naszymi reprezentantami byli: Miłosz Jurzysta, Gracjan Maciejewski, Mateusz Pleskacz, Filip Szczyrba, Bolesław Grygowski, Nikodem Kałużny, Kamil Kaczmarek, Mateusz Krugły, Jakub Łuczyszyn, Wiktor Mikołajewski, Mieszko Szymański.

Nikodem Kałużny oraz Maciej Miklas zostali wytypowani jako jedni z najlepszych zawodników tego turnieju-w obu kategoriach wiekowych wybranych zostało siedmiu takich najlepszych graczy.
Trenerami zespołów są Pan Bogdan Wawryczuk i Pan Artur Danilewski.