IMG 20171118 100623W miesiącu październiku, Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Szkole Podstawowej Nr1 w Nowogardzie, zaprosiła do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym pt. „Moja wymarzona skarbonka”. Opiekunami konkursu były panie Iwona Nazarczyk i Ewa Opara. Adresowany był do uczniów klas I-III, a jego głównym celem było kształtowanie wśród dzieci potrzeby świadomego, celowego i systematycznego oszczędzania oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych.

Dnia 24 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym zostały nagrodzone następujące osoby:

Maja Wasyluk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowogardzie za zajęcie I miejsca

Fabian Rogoś ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie za zajęcie II miejsca

Emilia Bogatkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nowogardzie za zajęcie III miejsca.

Wyróżnionych zostało również siedem prac, których autorzy także dostaną dyplomy i nagrody rzeczowe. Są to:

Oliwia Skwarczyńska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nowogardzie,

Maja Skrzyniarz ze Szkoły Podstawowej Nr 1w Nowogardzie,

Denis Pîrcălăboiu ze Szkoły Podstawowej Nr 1w Nowogardzie,

Katarzyna Paś ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowogardzie,

Adrianna Dworecka ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nowogardzie,

Julia Musiał ze Szkoły Podstawowej w Błotnie,

Anna Tracz ze Szkoły Podstawowej w Orzechowie.