swieto niepodleglosci
Apel z okazji Święta Niepodległości

Dzień Niepodległości to bardzo ważne święto i jest obchodzone w naszej Jedynce szczególnie dostojnie. W tym dniu dla uczczenia Wolności zorganizowaliśmy uroczysty apel na którym pojawili się znamienici goście w osobach: Burmistrza Nowogardu – Roberta Czapli, Wizytator z Kuratorium Oświaty w Szczecinie – Hanny Boguty oraz gen. Broni Zdzisława Gorala.

Szczególne honorowe miejsce zajęli nasi przyjaciele Szaroszeregowcy w osobach – Stefana Lewandowskiego pseudonim Jaskółka, Zenona Kasprzaka pseudonim Wilk oraz Jana Zawady.

Scenariusz apelu na Dzień Niepodległości na długo pozostanie w pamięci naszych Uczniów. Wszystko zostało zorganizowane na bazie popularnego teleturnieju Milionerzy, gdzie mogliśmy przyjąć dużą dawkę wiedzy związanej z historią odzyskania niepodległości. Usłyszeliśmy również pokrzepiające serca pieśni na wzór tych z czasów powstań oraz innych trudnych momentów w historii naszego narodu w wykonaniu szkolnego zespołu „Sing Stars”