Szczypiorniak w najlepszym wydaniu w SP 1

 

turniej pilki recznej
08 listopada 2017r., UKS „Jedyneczka”, która funkcjonuje przy SP 1 Nowogard, zorganizował na szkolnej sali sportowej turniej piłki ręcznej chłopców klas IV I V.

Turniej odbył się dzięki wsparciu gminy Nowogard oraz przyjaciołom klubu Państwa Honoracie i Arturowi Lembas oraz dzięki życzliwości Pana dyrektora Sebastiana Szymańskiego, a także słodkim poczęstunku od właścicieli piekarni Państwa Pędziszczaków cieszył się dużym zainteresowaniem – przybyły na niego zespoły z całego województwa, które mogły zdobywać doświadczenie i ogranie w dyscyplinie piłki ręcznej.

W klasach IV wystąpiły 4 zespoły, które rozgrywały swoje mecze systemem każdy z każdym. Klasyfikacja klas IV:

  1. SP 55 Szczecin

  2. SP 18 Koszalin

  3. SP 1 Nowogard

  4. SP 71 Szczecin

Skład SP 1 klasy IV: Igor Głowicki, Antoni Borowiak, Paweł Szpilkowski, Aleks Sokołowski, Maciej Płachecki, Karol Stefański, Oskar Bernacki, Maciej Miętki.

W klasach V wystąpiły 4 zespoły, które również rozgrywały swoje mecze systemem każdy z każdym. Klasyfikacja klas V:

  1. SP 18 Koszalin

  2. SP 55 Szczecin

  3. SP 71 Szczecin

  4. SP 1 Nowogard

Skład SP 1 klasy V: Cyprian Nykiel, Jakub Szot, Gabriel Bartos, Tobiasz Laskowski, Maciej Miklas, Oliwier Kuśnierz, Jakub Wdowczyk, Kacper Żróbek, Bohdan Niemira, Stanisław Rabiejewski oraz Karol Gieryń.

 Sędziom turnieju był Pan Jerzy Kusiak, któremu należ podziękować za współpracę przy organizacji wydarzenia, a także pomocnikom przy stoliku sędziowskim Darkowi Rusinowiczowi, Wiktorowi Durajowi oraz Nikodemowi Furmańczykowi, organizatorami turnieju byli Panowie Bogdan Wawryczuk i Artur Danilewski.