Czy wiecie , że każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów...?

 

Wycieczka Szczecin
Takich i wielu innych ciekawych informacji dowiedzieli się uczniowie klas V i VI kiedy w zimną, deszczową środę wraz z wychowawcami wyruszyli do kina, aby obejrzeć film animowany „Emotki”. Animowana komedia zabrała nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czekało na nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

A emotki hm...tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych.

Po intrygującym filmie udaliśmy się do kręgielni, aby spróbować zupełnie innej dyscypliny sportu. Radości i uśmiechom nie było końca. Myślę , że niedługo mali „kinomaniacy” powtórzą taki wyjazd.