Uczniowie kl. III b na warsztatach twórczych w Radowie Małym

Warsztaty w Radowie Małym
W poniedziałek 23 października uczniowie kl. III b z wychowawczynią Ewą Opara oraz mamą panią Agnieszką Jedynak pojechali do Szkoły Podstawowej w Radowie Małym na warsztaty twórcze.

Uczniowie uczestniczyli w dwóch warsztatach: Filcowanie na mokro oraz Czerpanie papieru. Udział w każdym z warsztatów umożliwił dzieciom rozwijanie aktywności i samodzielności działania. Dzieci poznały technikę filcowania wełny na mokro wykonując „kwiatka”. W trakcie drugiego warsztatu uczniowie poznali historię i technikę powstawania papieru metodą czerpania. Wykonali również piękne kartki o tematyce jesiennej.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem atmosfery twórczości, wystroju korytarzy i klas oraz swojskiego klimatu Szkoły Podstawowej w Radowie Małym.