„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie”

Sienkiewicz

udany kiermasz
Do małej już można powiedzieć tradycji naszej szkoły należą stała współpraca z zaprzyjaźnionym z nami „Stowarzyszeniem dla Dzieci Niepełnosprawnych Serduszko”. Odbywa się ona na wielu płaszczyznach. W ramach tej współpracy w dniach 12 i 13 października odbył się kiermasz prac podopiecznych stowarzyszenia. Na stoisku mogliśmy podziwiać i zakupić małe arcydzieła rękodzielnictwa. Podziwialiśmy a przede wszystkim nie żałowaliśmy grosza na zakup ręcznie wykonanych ozdób, papierowych, kwiatów, serduszek z wikliny, itp. Trudno wymienić, czego tam jeszcze nie był. Dla łasuchów nie brakło też czegoś słodkiego. Stoiskobyło oblegane przez dzieci i rodziców. Nad całością czuwały Pen Pedagog i Pani Psycholog. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem nie tylko ze względu na przecudne prace, ale również dzięki ogromnemu zaangażowaniusię sprzedających-uczniów z klasy V b.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli ten szczytny cel i tak hojnie wsparli całą akcje.