ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
Uczniowie "Jedynki" pożegnali rok szkolny 2016/2017 uroczystą galą na sali gimnastycznej.
W murach naszej szkoły tym razem mogliśmy powitać szczególnych gości: Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie Panią Magdalenę Zarębską - Kuleszę, Sekretarz Gminy Nowogard Panią Agnieszkę Biegańską - Sawicką oraz Zastępcę Przewodniczącej Rady Rodziców SP1 Panią Edytę Guz.

Tradycyjnie były przemówienia, nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów, stypendia dla wybitnych (Talent Ziemi Nowogardzkiej - Klara Kraszewska oraz Wiktor Duraj) oraz nagrody dla dzieci i rodziców w ramach Festynu Zdrowia. Na koniec uczniowie zaprezentowali się krótkim występie muzycznym wykonanym w całości na żywo!

Świadectwa rozdane, dlatego śmiało można więc już zakrzyknąć WAKACJE WITAJCIE!