MINI MUNDIAL 2017
19.05.2017 r. na stadionie miejskim w Nowogardzie odbył się Gminny Turniej w piłkę nożną. Turniej rozegrany został na dwóch boiskach z podziałem na dwie kategorie wiekowe: klas III-IV szkół podstawowych oraz klas V-VI szkół podstawowych. Nasza Szkoła reprezentowała barwy Ukrainy i Egiptu.

Ostatecznie nasi chłopcy i dziewczynki w grupie starszej (op. Artur Danilewski) zajęli 5 miejsce. Drużyna młodsza z "Ukrainy" stanęła na pierwszym miejscu podium (op. Bogdan Wawryczuk). W tej kategorii zdobyliśmy również najważniejsze indywidualne nagrody: TRUBO KOZAK (Max Labocha - najlepszy piłkarz) NAJLEPSZY BRAMKARZ (Jakub Łuczyszyn) NAJLEPSZA PIŁKARKA (Gosia Wiśniewska). Serdecznie gratulujemy.

Jako Finaliści rozgrywek reprezentować będziemy gminę Nowogard na Wielkim Finale, który obędzie się 2.06.2017 r.  przy Stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Powodzenia!!!