WITAMY SZCZYPIORNISTÓW POGONI SZCZECIN
WITAMY SZCZYPIORNISTÓW POGONI SZCZECIN
Dnia 17 maja 2017r. doceniona została działalność naszej "Jedynki" w dziedzinie krzewienia wśród uczniów piłki ręcznej i odwiedziło nas pięciu szczypiornistów Klubu Sandra SPA Pogoń Szczecin: Paweł Krupa, Mateusz Zaremba, Dawid Fedeńczak, Jakub Radosz i Adam Wasowski.

Wizyta rozpoczęła się od entuzjastycznego powitania szczypiornistów przez naszych uczniów. Najmłodsi przygotowali wiele ciekawych pytań do zawodników. Szczypiorniści bardzo chętnie odpowiadali na pytania, dzieląc się wrażeniami z boiska oraz kierując do dzieciaków ważne przesłanie, że pracą, uporem i dążeniem do celu można osiągnąć najwyższe cele.

W trakcie spotkania rozegrano Turniej dla klas IV-V (wyścigi rzędów), w którym kapitanami poszczególnych klas byli piłkarze ze Szczecina. Następnie wszyscy zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia i nasi szczypiorniści rozpoczęli rozdawanie autografów. Chętnych była ogromna rzesza, każdy chciał otrzymać pamiątkowy podpis. Finałem spotkania była rozgrzewka poprowadzona przez Mateusza Zarembe oraz Mecz, w którym nasi młodzi adepci ręcznej zmierzyli się na parkiecie z zawodowcami - piłkarzami Pogoni.

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy w naszych szkolnych murach gościć tak wybitnych sportowców. Szczególne podziękowania za zorganizowanie spotkania należą się dla Prezesa Klubu Pana Pawła Białego oraz Rzecznika Prasowego Klubu Pana Marka Kaczyńskiego. Serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w nadchodzących meczach.