facebook sp1

Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kadra Pedagogiczna

Sebastian Szymański – Dyrektor Szkoły, historia, informatyka

Elżbieta Flis – Żabecka – Wicedyrektor Szkoły, matematyka

Anna Łysiak - Wicedyrektor Szkoły, wychowanie fizyczne

Jacek Andrysiak - wychowanie fizyczne

Gabriela Bartos - religia

Justyna Bednarek - świetlica

Beata Biniecka – edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Burewicz - chemia

Wiesława Cedro - informatyka, technika

Marzenna Czapczyk – wychowanie przedszkolne

Agnieszak Czyżak - j. polski, zaj. artystyczne, plastyka

Artur Danilewski – wychowanie fizyczne, informatyka

Aleksandra Demkowicz - matematyka

Monika Duraj – wychowanie fizyczne, technika

Agnieszka Dziekanowska - fizyka

Katarzyna Falkowska - Simińska - matematyka

Katarzyna Gnacińska – Olczyk - plastyka

Iwona Gnat - pedagog, doradztwo zawodowe

Róża Górczewska – edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Grad – edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Katarzyna Grygowska - świetlica

Marlena Glanc - logopedia

Paulina Górska - Elwart - j. angielski

Agata Jakubcewicz - historia, WOS

Magdalena Jońca - matematyka

Edyta Kamińska – język polski

Aleksandra Kasperczak - j. angielski

Elżbieta Kwiatkowska – edukacja wczesnoszkolna

Anna Kruczyńska - świetlica

Małgorzata Kubiak - Baca - geografia

Janina Lendzion - biologia

Ewelina Mańkowska - psycholog

Wanda Michalak – edukacja wczesnoszkolna

Iwona Nazarczyk – edukacja wczesnowszkolna

Malwina Nowak - j. polski

Anna Ochocka - j. polski

Katarzyna Odziemkowska (s. Melania) - religia

Ewa Opara – edukacja wczesnoszkolna

Maria Pastusiak – matematyka

Arkadiusz Piórowski - historia

Danuta Plichta - biblioteka,

Małgorzata Podolak s. Antonetta - religia

Anna Rozmiarek - j. angielski

Romualda Rucińska - przyroda

Anita Rybus - j. niemiecki

Sylwia Szarek - j. niemiecki

Kornelia Sztengiert - j. polski

Anna Szymańska – pedagog, wdż

Paulina Śmigielska - j. polski

Lidia Tatara - edukacja wczesnoszkolna

Anna Tracz - edukacja wczesnoszkolna

Bogdan Wawryczuk – wychowanie fizyczne

Łukasz Włodek - plastyka

Martyna Wójcik - świetlica

Marzena Zadróżna – język angielski, matematyka

Bartosz Zdanowicz - wychowanie fizyczne, informatyka

Marta Ziółkowska – język polski, logopedia

NASZA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE

insta 190x220

Wydarzenia

 12-14.09.2017 - Zebrania rodzicielskie

 13.10.2017 - Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej godz. 10.00

 25.10.2017 - Zebranie Otwarte godz. 17.00 - 18.30

Dni wolne

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  • 2 listopada 2017r.
  • 3 listopada 2017r
  • 18 kwietnia 2018r.
  • 19 kwietnia 2018r.
  • 20 kwietnia 2018r.
  • 30 kwietnia 2018r.
  • 2 maja 2018r.
  • 4 maja 2018r.

Kalendarz

  • 04.09.2017 Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 23-31.12.2017 Zimowa przerwa świąteczna
  • 15-28.01.2018 Ferie zimowe
  • 29.03-03.04.2018 Wiosenna przerwa świąteczna
  • 22.06.2018 Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Przydatne linki

{nomultithumb}dopalacze

cke2

oke poznan

ko szczecin

men 3dzielny

logo CEO

ore banner2

zcdn

logo szczepan

logointerisk

Dzisiaj30
Wczoraj115
W tym tygodniu30
W tym miesiącu2673
Od początku84259

logo pajacyk

librus2
2014 12 03 aktywna edukacja

szkola z klasa

2014 10 24 logo bezpieczna szkola

ceo poczytaj mi przyjacielu

trzymaj forme

zszp

szklanka mleka akcja szkola wielkopolska

owoce w szkole

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJAMI

dzieciafryki com 2

mam marzenie

kolo caritas

Logowanie



pogoda

Nowogard