facebook sp1

Polish (Poland)English (United Kingdom)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie

Gminne Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

25 września 2012 r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na miejskim stadionie w Nowogardzie o mistrzostwo gminy dziewczyn i chłopców ze szkół podstawowych. Nasza szkoła w kategorii dziewczyn zajęła 4 miejsce, natomiast drużyna chłopców uplasowała się na 1 miejscu i awansowała do mistrzostw rejonu.

70 lecie Jedynki
Za nami Jubileusz 70-lecia naszej szkoły. Główne uroczystości odbyły się w sobotę 29 maja  po kilku tygodniach przygotowań i pracy wielu ludzi, pracowników szkoły, uczniów, rodziców, przyjaciół i absolwentów.

O godzinie 9.30 w sali gimnastycznej gości powitali uczniowie SP1 wspaniałym Polonezem odtańczonym do muzyki Wojciecha Kilara.

SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 23 lutego 2016r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie odbył się szkolny turniej w „Piłkę ręczną”. W turnieju udział wzięły drużyny z klas IV-VI. Drużyny reprezentowane były przez dziewczęta i chłopców danej klasy. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. Grupa I: klasy VAC, IVD, IVC, grupa II: klasy IVA, VB, VIA. Turniej był bardzo emocjonujący. Po wyrównanych pojedynkach, stojących na bardzo wysokim poziomie sportowym pierwsze miejsce w grupie I zajęła klasa VAC, drugie miejsce klasa IVC. W grupie II pierwsze miejsce zajęła VIA, drugie miejsce klasa IVA.

Więcej…

III Memoriał im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż

W piątek, 26 lutego br., w Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowogardzie odbył się III Memoriał im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż. Do rywalizacji przystąpili uczniowie siedmiu szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP w Wierzbięcinie, SP w Strzelewie oraz SP w Długołęce.

W kategorii chłopców zajęliśmy I miejsce (Szymon Żabicki, Kamil Lipiński, Wojtek Stasiak) - (opiekun Monika Duraj)

W kategorii dziewcząt nasze Uczennice (Oliwia Dawidowska, Martyna Nawara, Aleksandra Margas) zajęły V miejsce (opiekun Monika Duraj)

Gratulujemy!

SP 1 na II miejscu w Mistrzostwach Gminy!

SP 1 na II miejscu w Mistrzostwach Gminy!Dnia  30 listopada 2016r. odbyły się rozgrywki o mistrzostwo gminy w piłce koszykowej chłopców na sali gimnastycznej w SP 3 Nowogard. Do turnieju przystąpiły 3 zespoły SP 3, SP 4 oraz SP 1 Nowogard. Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym. Najlepszymi okazali się zawodnicy z SP 3 Nowogard wygrywając turniej i zapewniając sobie grę w mistrzostwach powiatu wraz z naszą drużyną z SP 1 Nowogard, która zajęła drugie miejsce. Zawodnicy z naszej szkoły: Nikodem Furmańczyk, Łukasz Zegar, Wiktor Duraj, Mateusz Oraczyński, Piotr Nowak, Konrad Masiukiewicz, Jakub Czudiak, Gracjan Maciejewski, Aleksander Mościński, Hubert  Grygowski, Darek Rusinowicz, Filip Szczyrba. Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych turniejach.