Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku psychologa w pełnym wymiarze od dnia 01.09.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

Wymagane dokumenty:

  • Podanie
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • CV
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30.08.2019 roku.

Anna Łysiak
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1
im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 27 sierpień 2019 14:59 MojaSzkola.net
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 sierpień 2019 15:00 MojaSzkola.net
Artykuł został zmieniony. czwartek, 03 październik 2019 10:02 MojaSzkola.net