OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWOGARDZIE: asystent nauczyciela

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie zatrudni asystenta nauczyciela w roku szkolnym 2018/2019 na czas określony w wymiarze pełnego etatu. Wymagane wykształcenie pedagogiczne. Oferty wraz z dokumentami należy składać do 16 sierpnia 2018r. do godz. 11.00 w sekretariacie szkoły z dopiskiem: OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWOGARDZIE; asystent nauczyciela. Wymagane dokumenty:

OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWOGARDZIE: nauczyciel geografii

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie zatrudni nauczyciela geografii w roku szkolnym 2018/2019 na czas określony w wymiarze pełnego etatu. Wymagane wykształcenie pedagogiczne. Oferty wraz z dokumentami należy składać do 16 sierpnia 2018r. do godz. 11.00 w sekretariacie szkoły z dopiskiem: OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWOGARDZIE; nauczyciel geografii. Wymagane dokumenty:

ul. Wojska Polskiego 6, 72-200 Nowogard

dyrektor: Sebastian Szymański
tel. +48 91 / 39 26 270
www.sp1.nowogard.pl

OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWOGARDZIE: nauczyciel bibliotekarz

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie zatrudni nauczyciela bibliotekarza w roku szkolnym 2018/2019 na czas określony w wymiarze pełnego etatu. Wymagane wykształcenie pedagogiczne. Oferty wraz z dokumentami należy składać do 16 sierpnia 2018r. do godz. 11.00 w sekretariacie szkoły z dopiskiem: OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWOGARDZIE; nauczyciel bibliotekarz. Wymagane dokumenty: