Komisja  dnia 28 lutego  2022 roku w składzie Anna Kruczyńska, Katarzyna Gnacińska- Olczyk, Marta Jastrzębska, Róża Górczewska,Komisja  dnia 28 lutego  2022 roku w składzie Anna Kruczyńska, Katarzyna Gnacińska- Olczyk, Marta Jastrzębska, Róża Górczewska,spośród 120 prac które wpłynęły na konkurs plastyczny wybrała i wyróżniła następujące prace  uczniów:Kategoria wiekowa klasa 1-3:
I MIEJSCE-ANTONINA KNYSPEL ,, RYŚ”-klasa 2 a, SP nr 3II MIEJSCE-ANTONINA ŁATKA ,, PANDKA RUDA”-klasa 2,SP nr 2III MIEJSCE-LENA RUTKOWSKA ,, DUDKI”klasa 2, SP nr 4 Wyróżnienie:MAJA KIZIUK ,,ORZEŁ”-SP nr 4, klasa 2HUBERT RADZICKI ,,RYŚ”-SP nr 2, klasa 2LENA KOPIECKA ,,KOALA”-SP  Strzelewo, klasa 3OLIWIA JANIAK ,, WILK”-SP nr 3, klasa 2JUSZCZYK POLA ,,ŚWISTAKI”-SP nr3,klasa 2
Kategoria wiekowa klasa 4-6:
I MIEJSCE-ZUZANNA ZAWENDOWSKA,, JAGUAR”-klasa 6, SP nr 3II MIEJSCE-PIOTR OLEJNICZAK,, PANDA”-klasa 4, SP OrzechowoIII MIEJSCE-HANNA BECKMAN,,KOZICA GÓRSKA”-klasa4-SPnr 1Wyróżnienia:
MAYA DUSZYŃSKI,, CZERWONA PANDA”-klasa 5, SP nr3MAJA SZCZYPIEŃ,, KOALA”-klasa 5, SP nr 3KACPER WRONKA,, PAJĄKI”-klasa 4, SP nr 1JAKUB WERNER,, NIEDŹWIEDŹ POLARNY”-klasa 4, SP OrzechowoAURELIA KLIMCZAK,, BÓBR”-klasa 4, SP nr 3 
Kategoria wiekowa klasa 7-8:
I MIEJSCE-HANNA GRYGOWSKA,, KAZUAR”-klasa 7, SP NR 1II MIEJSCE-WIKTORIA SKRAJDA,, SŁOŃ''-klasa 7, SP OrzechowoII MIEJSCE- PAULINA BIENIAS,,ZAGROŻONE GATUNKI”-klasa 7, SP  Strzelewo
WYRÓŻNIENIE:JULIA DZIEKANOWSKA,, RYŚ”- klasa 7, SP nr 1ALICJA SZYMAŃSKA,, Orka”-klasa 7, SP nr 1ALEKSANDRA JAKUBCZAK,,MAŁPA”, klasa 7, SP NR 1

Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają dyplomy,nagrodyGRATULUJEMY