272128848 239631161555410 3657362865924468689 n

W środowe popołudnie 19 stycznia w „Willi Zbyszko” odbył się  koncert charytatywny na rzecz Klemensa Pakulskiego. To pomysł i dar Pana Łukasza Włodka, jego uczniów i przyjaciół ze  Szkoły Muzyki Rozrywkowej „Lukas Band”. Swoją małą cegiełkę dołączyliśmy również my, poprzez zorganizowanie kiermaszu. Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu przez cały czas  zachęcali i sprzedawali przepyszne wypieki, które ochoczo kupowane były przez przybyłych na koncert. Uzyskane środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Klemensa.  Po raz kolejny udowodniliśmy, że są chętni do niesienia pomocy oraz wrażliwi na los potrzebujących osób. Mamy nadzieję, że poprzez udział w takich akcjach uczymy postawy pomagania słabszym, chorym, robienia czegoś dobrego dla innych.

Z całego serca dziękujemy rodzicom i uczniom zaangażowanych w prace związane z kiermaszem oraz Pani Dorocie Mościńskiej za „słodkie wsparcie”.

Szkolny Klub Wolontariatu

Foto Marzena Marcinkiewicz oraz Szkolny Klub Wolontariatu