266031900 638517027263968 2630066285693001194 n

 #RazemNaSwieta

W tym  pięknym czasie jakim są Święta Bożego Narodzenia staramy się pamiętać o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i naszej pamięci. Zabiegani  nie zawsze zauważamy, że są osoby, które marzą o prostych rzeczach. Takie marzenia mają podopieczni z DPS w Nowogardzie. Nasza szkoła wzięła udział w akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” ogłoszonym przez p. Igę Błażewicz-dyrektor Domu Pomocy Społecznej. Otrzymaliśmy list  p.Donaty, która pisała o swoich marzeniach i potrzebach. Szkolny Klub Wolontariatu podjął się spełnienia tych marzeń, które mamy nadzieję po otrzymaniu sprawią, że na twarzy p.Donaty zagości uśmiech i radość. Mamy nadzieję, że spełnienie tych pragnień i potrzeb w tak radosnym dniu jakim jest Boże Narodzenie będzie odrobiną wsparcia i radości.

W dniu dzisiejszym na ręce p.Igi Błażewicz złożyliśmy te piękne „marzenia”.

Podziękowania dla -Wykwitnie Kwiaciarnia I Konsultant Ślubny K.Ćwiek za pomoc w dekoracji „marzeń” oraz p.Annie Kister za współpracę.

Szkolny Klub Wolontariatu