IMG 20211209 123701W październiku, Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Szkole Podstawowej Nr1 w Nowogardzie, zaprosiła do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym pt. „Moja wymarzona karta bankomatowa”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III, a jego głównym celem było kształtowanie wśród dzieci potrzeby świadomego, celowego i systematycznego oszczędzania oraz zapoznanie z zasadą działania kont internetowych i korzystania z kart bankomatowych.

W miesiącu październiku, Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Szkole Podstawowej Nr1 w Nowogardzie, zaprosiła do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym pt. „Moja wymarzona karta bankomatowa”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III, a jego głównym celem było kształtowanie wśród dzieci potrzeby świadomego, celowego i systematycznego oszczędzania oraz zapoznanie z zasadą działania kont internetowych i korzystania z kart bankomatowych.

Dnia 1 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym zostały nagrodzone następujące osoby: 

Daria Synowiec ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Nowogardzie, za zajęcie I miejsca

Kornel Bielski ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowogardzie, za zajęcie I miejsca

Gabriela Gabrysiak ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie, za zajęcie II miejsca

Wiktoria Kosek ze Szkoły Podstawowej Nr2 w Nowogardzie, za zajęcie III miejsca.

Wyróżnionych zostało również pięć prac, których autorzy także otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe. Są to: Maksymilian Mateja ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Nowogardzie, Maja Bienias ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Nowogardzie, Anna Borycka  ze Szkoły Podstawowej Nr2 w Nowogardzie, Nela Frydenberg ze Szkoły Podstawowej Nr3 w Nowogardzie, Natalia Płuska ze Szkoły Podstawowej w Orzechowie.