Screenshot 20211007 194522 Messenger

30.09.2021 uczennice klasy 7c zorganizowały chłopcom, w dniu ich święta ,grę edukacyjną w podchody. Na terenie szkoły, plaży miejskiej oraz w  lesie nowogardzkim dziewczynki umieściły wskazówki do zadań, rebusów i liter, z których na końcu miało wyjść hasło i miał być to klucz do sukcesu zabawy. Nie można było więc przegapić żadnego, oznaczonego wstążką, kredą lub papierem punktu .Dla chłopców miała to być niespodzianka, więc  o grze dowiedzieli się 15 minut przed wyjściem, gdzie żeńska drużyna już przygotowywała trasę podchodów w terenie.

Zabawa była ekscytująca .Młodzież, z wielkim zaangażowaniem, kreatywnością i świetną współpracą grupową w swoich drużynach, podeszła do wyzwania. Chłopcy wykonali wszystkie zadania i odnaleźli wszystkie litery, z których mogli utworzyć hasło. W nagrodę otrzymali prezenty- wszyscy zostali SUPERBOHATERAMI, uwiecznionymi na zdjęciu.

Imprezę zakończyliśmy ogniskiem w deszczu, rozpalanym przy pełnej determinacji uczniów.

Kiełbasy i pianki smakowały po takim wysiłku wybornie.