kartka dla medyka

W dniach 30.03 – 03.04. 2020 r. Nasza Szkoła  wraz z Blioteką on-line, włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej Uczniów i Nauczycieli ” KARTKA DLA MEDYKA”, każde dziecko mogło wykazać się kreatywnością  i przygotować samodzielnie kartkę z życzeniami dla medyka. Wiemy jak niezwykle ważna , odpowiedzialna i niebezpieczna w dzisiejszej sytuacji jest praca medyków. Dzięki tej akcji mogliśmy podziękować Im i okazać, że doceniamy to co robią dla nas i naszych bliskich. Przesłane kartki z życzeniami, wychowawcy zamieszczali na Padlecie biblioteki, w miejscu specjalnie przygotowanym do tej akcji. Cieszymy się, że tak duże było zainteresowanie. Wszystkie kartki są przepiękne a życzenia bardzo wzruszające. Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za przyłączenie się do tej akcji.

                                                                                                                   

                                                                                                                        Biblioteka on-line