padletDrodzy Uczniowie

Szanowni Rodzice

W związku z problemami technicznymi, które spotkały nas na dzienniku elektronicznym Librus przekazujemy Wam narzędzie Padlet, czyli wirtualną tablicę, na której umieszczane będą lekcje z poszczególnych przedmiotów. Każda klasa ma swoją tablicę. Wejście na tablicę nie wymaga logowania, ani dodatkowych uwierzytelnień.

Wystarczy wejść na stronę szkoły www.sp1.nowogard.pl,  następnie wybrać z menu PLATFORMA EDUKACYJNA. Na platformie wybieracie konkretną klasę, która przekierowuje Was na właściwą tablicę.

W razie problemów, do wiadomości wysłanej na Librusie  załączyliśmy zrzuty ekranu z zaznaczonymi miejscami, gdzie należy WEJŚĆ.

Dalsze instrukcje, odnośnie nauczania na odległość z poszczególnych przedmiotów, będziecie mieli na wirtualnych tablicach.

Spokojnej nauki

Dyrekcja SP1 Nowogard