IMG 20200305 171755524

5 marca2020 roku w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty, podczas którego gościliśmy przyszłych uczniów klas 1 oraz oddziału ,,0’’ wraz z rodzicami. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Szkoły Anna Łysiak,która zapoznała ich z bogatą ofertą edukacyjną szkoły oraz przedstawiła zasady rekrutacji do klasy pierwszej i zerówki. 

Podczas spotkania nasi goście mogli obejrzećwystęp przygotowany przez uczniów klas 3, którzy tym razem przedstawili wiersze Juliana Tuwima, grali na dzwonkach oraz śpiewali piosenki. 

Przedstawiciele Samorządu Szkolnego zamienili się w przewodników i oprowadzali po szkole naszych gości. Przyszli mali uczniowie oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka naszej placówki. 

Następnie dzieci w małych grupach uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach i pokazach: przeprowadzały doświadczenia chemiczne i fizyczne, poznawały i obserwowały różne zjawiska ze świata przyrody i biologii, wykonywały ćwiczenia sprawnościowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, brały udział w zajęciach muzycznych, plastycznych, językowych, matematycznych, uczyły się kodowania na macie.

 Na dzieci i ich rodziców czekał słodki poczęstunek przygotowany przez ich starszych kolegów i koleżanki.

Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom i ich dzieciom.
Zapraszamy do naszej szkoły we wrześniu.