IMG 20191219 132308

Dnia 19 grudnia br. nasza szkolna reprezentacja w siatkówce chłopców prowadzona przez Panią Annę Łysiak wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców.

W Turnieju wzięło udział pięć drużynz Gminy Nowogard: SP1, SP2, SP3, SP Wierzbięcin i SP Strzelewo.

Naszym najtrudniejszym przeciwnikiem okazał się zespół z Trójki, z którym wygraliśmy 2:1. To dzięki skutecznej obronie, mocnym, precyzyjnym zagrywkom oraz kończącym atakom pokonaliśmy przeciwnika.

Zastrzyk energii spowodował, że pewnie pokonaliśmy pozostałych przeciwników w stosunkach 2:0, co dało nam wygraną w całym turnieju.

Naszym siatkarzom życzymy dalszych sukcesów i trzymamy za nich kciuki w Mistrzostwach Powiatu.

Skład zespołu:

Dymyntiienko Matvii, Pleskacz Mateusz, Miklas Maciej, Łuczyszyn Jakub, Szymański Mieszko, Maciejewski Gracjan, Mikołajewski Wiktor, Grygowski Bolesław, Kaczmarek Kamil, Krugły Mateusz, Bartos Gabriel, Rabiejewski Stanisław, Kosiński Kacper

Opiekun: Anna Łysiak