Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w NowogardzieDużym zainteresowaniem cieszył się Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie. Przyszli uczniowie mogli na własne oczy przekonać się, że w "jedynce" warto się uczyć.

6 marca 2013 r. w nasze skromne progi zawitała liczna grupa rodziców wraz ze swoimi 5, 6 i 7-letnimi pociechami. Zaproszeni goście mieli okazję przekonać się na własne oczy i uszy, jak pracujemy. Zapoznaliśmy także rodziców z bogatą ofertą edukacyjną, dlatego w naszym szkolnym miasteczku przy specjalnie przygotowanych stacjach czekali nauczyciele i obecni uczniowie Jedynki, którzy prezentowali naszą placówkę.

Rozpoczęliśmy krótką prezentacją multimedialną przygotowaną przez Dyrektora Szkoła Sebastiana Szymańskiego. W międzyczasie dzieciaki mogły wziąć udział w zawodach sportowych nad którymi pieczę trzymali nauczyciele wychowania fizycznego. Przy poszczególnych stanowiskach przyszli uczniowie zapoznawali się z tajnikami matematyki, językoznawstwa, przyrody itp. W ramach prac plastycznych stworzono kilkanaście pięknych prac, które można już podziwiać w galerii naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że informacje zdobyte podczas wizyty w szkole pozwolą rodzicom, pierwszym nauczycielom swoich dzieci, na dokonanie właściwego wyboru szkoły, ponieważ trzeba zdecydować, co nasze dzieci będą poznawać jutro, by radzić sobie w przyszłości.

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie