2012.10.12 Dzień nauczyciela

Dwunastego października bieżącego roku w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela.
Wszyscy uczniowie i uczennice wyglądali tego dnia bardzo uroczyście i elegancko, korytarze i sale lekcyjne wypełniły się dziećmi i nauczycielami w odświętnych strojach, które miały podkreślić ważność tego dnia w szkole.

Obchody tego ważnego dla społeczności szkolnej dnia uświetniło szkolne koło teatralne „Cichosza!" prezentując spektakl pt. : „ W naszej szkole jest wesoło". Przedstawienie będące zbiorem zabawnych scen z codziennego życia szkolnego, zostało ciepło i z uśmiechem przyjęte przez widownię, na którą składali się uczniowie, uczennice, nauczyciele i dyrekcja Naszej szkoły. Spektakl był okazją aby ukazać życie szkolne „ w krzywym zwierciadle" oraz by podziękować Gronu Pedagogicznemu z poświęcenie i cierpliwość, które są codziennym elementem pracy nauczyciela. Nie zabrakło też uczniowskich przeprosin za wybryki i życzeń – wszystkiego co najlepsze.

„ (...) Zapomnijcie o wybrykach i wyskokach,
O tym, co my zepsuliśmy w mgnieniu oka.
Przepraszamy za te figle, za te psoty,
Przepraszamy za problemy i kłopoty.
Przepraszamy za te wszystkie przykre dni,
Pamiętajcie, że co złego, to nie my.
Dziś błagamy o chwileczkę zapomnienia
I prosimy was, przyjmijcie te życzenia- wszystkiego najlepszego !!! "

Opiekunka koła „Cichosza!"
Marta Ziółkowska