zdalne

Dziewczęta i chłopcy,

      w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o czasowym ograniczeniu funkcjonowania szkoły w dniach od 12 marca do 10 kwietnia 2020 roku i zawieszeniu zajęć dydaktycznych, realizowanych w budynkach szkolnych. To nowa sytuacja, która stawia nowe wyzwania. To jednocześnie test odpowiedzialności. Zadbajcie o swoje bezpieczeństwo, unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi, pozostańcie w domach. Przestrzegajcie zasad higieny i czystości pomieszczeń. Odpowiedzialnie też wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły  to nie są dodatkowe dni wolne od zajęć. Realizujemy zajęcia on-line zgodnie z planem zajęć. Bądźcie w kontakcie ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. Wykorzystajcie ten czas na uzupełnienie wiadomości i umiejętności. Oprócz tematów, które będę Wam przekazywali nauczyciele, możecie korzystać z darmowej platformy epodreczniki.pl  lub innych materiałów dydaktycznych dostępnych w sieci.  O szczególne zaangażowanie apeluję do tegorocznych ósmoklasistów. Wykorzystujcie ten czas na dobre przygotowanie się do egzaminu.   

Szanowni Państwo,

piszemy te słowa z nadzieją, że Państwo i wszyscy najbliżsi są zdrowi.

Przekazujemy Państwu ważne informacje:

  1. Zajęcia szkolne, jak wiadomo, zostały zawieszone od 12 marca do 10 kwietnia 2020 roku. Państwa dzieci, a nasi uczniowie, zgodnie z zaleceniami GIS, powinni pozostać w domach.
  1. W budynku szkolnym dyżur pełnią pracownicy administracji i obsługi.
  1. Realizujemy zdalne nauczanie. Nauczyciele kontaktują się z uczniami poszczególnych klas na różnych platformach edukacyjnych, poprzez dziennik Librus i pocztę elektroniczną. Proszę, w miarę możliwości, o stworzenie dzieciom możliwości komunikowania się ze swoimi nauczycielami.
  1. Komunikaty i informacje dotyczące czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły, zawieszenia zajęć dydaktycznych oraz zdalnego nauczania znajdą Państwo w zakładce zdalne nauczanie.
  1. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 913926270 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy Państwu optymizmu i nadziei, że epidemia koronawirusa zakończy się jak najszybciej, a uczniowie wrócą do szkół. O terminie wznowienia zajęć poinformujemy Państwa stosownym komunikatem.

                                                                                                                                             Dyrekcja szkoły