a poradnik praca zdalna graf7 LS

Szanowni Rodzice

Przygotowaliśmy dla Was najważniejsze informacje nt. logowania się do Librusa

Jeśli uczeń zapomniał swojego hasła do systemu Synergia, istnieją dwa sposoby jego odzyskania.

  • Skorzystanie z funkcji Przypomnij hasło, która dostępna jest w widoku formularza logowania do systemu Synergia. Warunkiem jest to, że uczeń uzupełnił wcześniej swój adres mailowy w ustawieniach konta.
  • Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie.

Przypominamy, że rodzice i uczniowie mają dostęp do wybranych, najważniejszych informacji z systemu Synergia za pomocą aplikacji mobilnej Librus. Aplikacja mobilna obsługuje zdecydowaną większość, jednak nie wszystkie funkcje dostępne w systemie Synergia. W wersji Mobilne dodatki aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia na telefon.

Aplikacja mobilna nie jest konieczna, aby w pełni bezpłatnie uczeń czy rodzic mógł skorzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje mu system Synergia. Podstawowym kanałem dostępu do systemu jest przeglądarka internetowa i logowanie się bezpośrednio do systemu Synergia. Więcej o aplikacji na stronie konto.librus.pl/aplikacjamobilna

W przypadku problemów z logowaniem prosimy o kontakt z Administratorem Szkolnego Systemu – Panią Wiesławą Cedro e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.