83481373 2869378649792481 7059805497267847168 n

W IV edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” udział wzięło 1720 uczniów ze 100 szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.

Jedynkę reprezentowało 30 uczniów z klas 2-3. W obecności Dyrektora Szkoły - Anny Łysiak, Koordynatorów Konkursu – Eweliny Kamińskiej i Sebastiana Szymańskiego  oraz Wychowawców klas 2-3 (Elżbieta Grad, Iwona Nazarczyk, Elżbieta Kwiatkowska, Wanda Michalak, Lidia Tatara, Beata Biniecka) nastąpiło uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez organizatora konkursu Instytut Pamięci Narodowej - Oddział w Szczecinie.

Wyniki:

2 miejsce w województwie

Szymon Kępa, Nikola Synowiec

3 miejsce w województwie

Tymon Ciechanowski, Amelia Cedro, Maciej Lewandowski, Hanna Bekman,  Nikodem Aniszewski, Maja Chłopek, Adriana Fedeńczak, Ada Suszwedyk, Ignacy Grygowski, Lena Błażewicz, Lena Watral, Ignacy Radzio

4 i 5 miejsce w województwie

Filip Jasiński, Zuzanna Piórko, Marcelina Nowak, Tomasz Zaleski, Zuzanna Warzbińska, Krzysztof Szkudlarek, Kornel Dascher, Maja Skrzyniarz, Antonina Ciwińska, Maria Koprowicz, Magdalena Naruszkiewicz,  Adriana Bernatowska,  Michalina Szymkowiak, Oskar Kałużka, Szymon Szeremeta, Karolina Grygowska.

Wszyscy uczestnicy w zależności od zajętych miejsc otrzymali wspaniałe nagrody:  gry, bidony, koszulki, worki, kredki z nadrukiem oraz imienny dyplom.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie i włożoną pracę! Szczególne podziękowania dla Nauczycieli, Eweliny Kamińskiej oraz Iwony Gnat za przeprowadzenie konkursu w szkole.