CERTYFIKAT

Code Week w klasie Ia

            Kolejna edycja CodeWeek za nami.Podczas dwutygodniowego maratonu uczniowie klasy Ia z wielkim zaangażowaniem zrealizowali 10 wydarzeń,wramach naszego uczestnictwa w IV edycji Programu „Uczymy Dzieci Programować”.

            Kodowaliśmy i bawiliśmy się na macie, była teżrozszerzonarzeczywistość z Puzzlami AR, Aplikacja Scratch Jr, kodowaliśmy na wirtualnej macie Edu-Sense, zakodowana gimnastyka, zakodowana orkiestra itp. Po każdym zadaniu ukazywały się nasze relacje w grupie UDP na fb oraz stronie codeweek. Wielkim atutem stworzonych eventów była możliwość pracy grupowej w mniejszych i większych grupach, rozwijanie spostrzegawczości, kreatywności,aktywności uczniów i oczywiście zabawa.

            Miło nam także poinformować, iż jesteśmy na liście zwycięzców w „Konkursie 1000 Pierwszych Inicjatyw Code Week 2019”, która znajduję się na stronie koduj.gov.pl. Bawiliśmy się i uczyliśmy wspaniale.

Wychowawca kl. 1a Anna Tracz