wizyta_przedszkolakow
04.03.2019r. klasa 1C w z wychowawcą miała przyjemność wspólnego spotkania się z grupą dzieci Oddziału „0” z Przedszkola „Kraina Fantazji”- przyszłymi uczniami kl.1, którzy w roku szkolnym 2019/2020 być może będą uczniami naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w sali nr 2 naszej szkoły. Grupa dzieci z przedszkola miała okazję uczestniczenia we wspólnych zajęciach z klasą 1C, prowadzonych przez wychowawcę Elżbietę Kwiatkowską. Po wspólnym przywitaniu wszystkich przedszkolaków i ich pań oraz kl.1C, rozpoczęły się zajęcia. Przedszkolacy mieli okazję sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności w różnego rodzaju zadaniach takich jak: zagadkach o przyborach szkolnych, pytaniach –Prawda, Fałsz, zadaniach matematycznych, pokonaniu drogi w labiryntach, kodowaniu na dywanie, łączeniu kropek obrazka. Również sprawdzali swoje umiejętności pisania liter, imion, wyrazów kredą po tablicy . Oczywiście nie zabrakło zabaw ruchowych między zadaniami, które sprawiały wiele radości . Na sam koniec wychowawczyni kl. 1C rozdała przedszkolakom zaproszenia dotyczące” Dnia Otwartego w SP nr 1”, na które to mile widziani są ze swoimi rodzicami. Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Dla wszystkich dzieci z przedszkola i uczniów kl.1 C było to niezapomniane spotkanie i na długo pozostawi miłe wspomnienia.