Pomagamy
AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ STOWARZYSZENIA „SERDUSZKO”

Akcje charytatywne przeprowadzone w szkole odgrywają dużą rolę – uczą dzieci wrażliwości na potrzeby innych, kształtują również pozytywną postawę wobec cierpiących i potrzebujących.

Postawa życzliwości wobec innych jest szczególnie cenna przed Świętami Bożego Narodzenia. Mając to na uwadze w dniach 12, 13 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych oraz ciast. Twórcami przepięknych rękodzieł byli podopieczni Stowarzyszenia natomiast ciasta zostały upieczone, jak zwykle przez niezawodnych rodziców naszej placówki  Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. ozdoby z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, pierniczki itp. Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy wiele prac.

Dzięki hojności uczniów, nauczycieli i rodziców udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona Fundacji Stowarzyszenie dla Dzieci Niepełnosprawnych Serduszko Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.

Org. Akcji: Anna Szymańska, Ewelina Mańkowska