Dnia 12 czerwca 2018 roku został rozstrzygnięty

VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny dla uczniów gimnazjów i klas 7 szkół podstawowych

Celem konkursu jest poszerzanie wśród uczniów województwa zachodniopomorskiego wiedzy z zakresu hydrobiologii, jak również zachęcanie młodzieży do bardziej wnikliwej obserwacji przyrody a także zwrócenie uwagi na piękno otaczającego środowiska, propagowanie właściwych postaw proekologicznych, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, oraz prezentacja i promocja własnych talentów i pasji fotograficznych.

Na konkurs wpłynęło 160 prac ze szkół w województwie zachodniopomorskim.

Z naszej szkoły uczennica Wiktoria Radecka z klasy II B zajęła

II miejsce

Laureatce konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny opiekun konkursu:

Janina Lendzion

Agnieszka Czyżak