net
W maju w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-literacki pt.: „Kiedy nie ma neta”. Zadaniem chętnych uczniów było wykonanie plakatu oraz napisanie krótkiego opowiadania na temat tego, co robią, kiedy nagle brakuje dostępu do nowoczesnych technologii. W dzisiejszych czasach pomysł na spędzenie wolnego czasu bez telefonu, komputera może być nie lada wyzwaniem! Uczniowie SP1 poradzili sobie jednak doskonale. Powstało wiele pięknych, pomysłowych prac oraz oryginalnych historii. Najciekawsze i najlepsze dzieła wywieszone zostały na szkolnym korytarzu, by przypominały wszystkim, że jest tak wiele zajęć, kiedy nie mamy internetu!

I miejsce zdobyła Oliwia Piotrowska, której pasją jest gra na klawiszach;

II miejsce trafiło do Kaliny Strzałkowskiej z klasy 4c, która – jak przystało na artystyczną duszę – w wolnym czasie chętnie maluje i rysuje;

III miejsce zajęła Pola Frej z klasy 5a. Pola spędza czas na świeżym powietrzu, gra w piłkę i jeździ na rowerze.

Wyróżnienia otrzymały:

Ola Dziekanowska z klasy 5a, która, kiedy nie ma internetu, relaksuje się w swoim pokoju i pilnie uczy języka angielskiego

oraz

Nikola Żabecka z klasy 4b. Nikola chętnie chodzi na spacery z psem lub odwiedza plac zabaw.

Cieszymy się, że macie tak wiele sposobów na „oderwanie się” od monitora lub ekranu telefonu.

Gratulujemy zwycięzcom!