Jak ważne jest uświadomienie sobie, że dbanie o czystość przynosi korzyści ludziom i środowisku naturalnemu Każdy z nas jest mieszkańcem tej planety dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan. Nasze życie jest od niej uzależnione. Ziemia nas żywi oraz stanowi istotę naszej egzystencji - naszej i naszych dzieci”

Dnia 24  kwietnia koło teatralne „ Pszczółki” zaprezentowało przedstawienie

pt „ CALINECZKA RATUJE ZIEMIĘ

caliceczka
Zaproszono młodą publiczność naszej szkoły oraz sześciolatków lat wraz z wychowawcami z Zielonego Przedszkola oraz Przedszkola nr 4.

Uczniowie pod postaciami leśnych zwierząt przybliżyli życie w lesie, w którym człowiek nie zwraca uwagi na ochronę przyrody. Przedstawienie uświetniły piosenki o tematyce ekologicznej. Wszyscy zrozumieli, że tylko w ten sposób można walczyć o czyste lasy, podwórka, drogi, place zabaw.

Przepiękne stroje oraz dekoracja przygotowane przez rodziców uczniów wszystkim bardzo się podobały.

Koło teatralne wraz z opiekunem serdecznie dziękuje za przybycie miłych gości i wspólną zabawę .

WYSTĄPILI

CALINECZKA – ZUZIA FILIPCZAK