Hadi
W dniu 6 kwietnia 2018 r. w Międzynarodowej Szkole Meridian w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolski Międzynarodowego Konkursu  Matematycznego Pangea. Do finału zaproszono po trzydziestu najlepszych uczniów z całej Polski z etapu szkolnego z klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych. W ciągu 90 minut finaliści zmagali się z trzydziestoma zadaniami z zakresu wiedzy i umiejętności logicznego myślenia.Po południu w Och - Teatrze odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Uczeń naszej szkoły Hadi Yahfouf odebrał brązowy medal i certyfikat za bardzo dobry wynik w Finale Ogólnopolskim Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz radości z odkrywania tajników matematyki.

Koordynatorzy konkursu na terenie naszej placówki:

Elżbieta Flis – Żabecka
Maria Pastusiak