20180406 095708Miłośników prac plastycznych na świetlicy szkolnej nie brakuje, dlatego zorganizowany został konkurs na "Najpiękniejszą kartkę Wielkanocną" dla klas 1-3 oraz 4-6 i 7- 2 i 3 Oddziałów Gimnazjalnych Szkoły Podstawowej Nr 1. Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni oraz rozwijanie kreatywności, wrażliwości artystycznej oraz uzdolnień dzieci i młodzieży. Pielęgnowanie tradycji Wielkanocnych jak i wzbogacenie i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Wszystkie prace musiały być wykonane samodzielnie w szkole. Prac konkursowych wpłynęło ponad sto. Wszystkie ciekawe, kolorowe i bardzo kreatywne. Komisja miała niemały orzech do zgryzienia wybierając zwycięzców. A oto i oni:

Kategoria klas 1-3 Szkoły Podstawowej:

Miejsce 1. Julia Jemilianowicz klasa 1c

Miejsce 2. Julia Dziekanowska klasa 3d

Miejsce 3. Zuzanna Cybulska klasa 2a

 

Kategoria 7-2 i 3 Oddziałów Gimnazjalnych

Miejsce 1. Justyna Łuczak klasa 7b

Miejsce 2. Kamil Józefiak klasa 3b

Miejsce 3. Aleksandra Kuśmierek klasa 3c