kiermasz
W dniach 20-21 marca nasza placówka zorganizowała oraz przeprowadziła kiermasz ozdób świątecznych, którymi autorami są dzieci ze Stowarzyszenia Serduszko. Było świątecznie i wiosennie. Podczas kiermaszu  można było podziwiać oraz zakupić wielkanocne ozdoby – wszystkie wykonane własnoręcznie. Rękodzielnicze dzieła: baranki, pisanki, kraszanki, stroiki, palmy, kartki świąteczne, i wiele innych. Nie zabrakło też słodkości. Przez dwa dni na parterze naszej szkoły uczniowie, pracownicy szkoły jak i również rodzice mogli zakupić te wielkanocne cudeńka.Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i na pewno wrażliwe serca kupujących są małą cegiełką, która wesprze podopiecznych Stowarzyszenia Wszystkim, którzy odwiedzili nasz kiermasz serdecznie dziękujemy za okazaną hojność i serce.

Pedagog Szkolny Anna Szymańska