dzien_otawrty

12 marca 2018 roku nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Rodzice oraz przyszli zerówkowicze i pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

Zaproszeni goście po przekroczeniu progu naszej „jedyneczki” zostali przywitani przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego. Po krótkim wystąpieniu pana Dyrektora Sebastiana Szymańskiego, goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów klas III.

Pierwszym etapem szkolnej wędrówki była sala gimnastyczna, gdzie dzieci pod czujnym okiem nauczycielki wychowania fizycznego świetnie bawiły się w rytm muzyki. Później rozpoczęło się zwiedzanie sal, gdzie nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali różne ciekawe zajęcia, doświadczenia i pokazy.

 

Wielkim powodzeniem cieszyła się sala muzyczna i sala komputerowa, gdzie przez krótką chwilę dzieci mogły grać, rysować i rozwiązywać zadania.

Zaproszeni goście chętnie korzystali z ,,kawiarenki”, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

Na zakończenie Dnia Otwartego, dzieci chętnie dzieliły się swoimi obserwacjami, a każdy przedszkolak dostał w prezencie drobny upominek.