asy
Dnia 12 marca 2018r. w odbył się Etap Szkolny Konkursu Miejsko Gminnego Matematyczne Asy z V klasy.

Wzięło w nim udział 14 uczniów , którzy w ciągu 45 minut, rozwiązywali 11 zadań otwartych i problemowych. Uczniowie, którzy chcieli sprawdzić swój poziom wiedzy matematycznej to:

Klasa VA: Stanisław Rabijewski, Aleksandra Dziekanowska, Kornelia Kowalczyk, Pola Frej, Karol Gieryń, Jessica Cesarska, Kuba Wdowczyk,

Klasa V: Dominika Pietruszewska, Ola Gargulińska, Jessica Gardeła, Zuzia Pędziszczak, Oliwier Kuśnierz, Cyprian Nikiel, Kacper Żróbek.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie: Stanisław Rabijewski, Aleksandra Dziekanowska i Kornelia Kowalczyk

Życzymy powodzenia w rywalizacji z koleżankami i kolegami ze szkół naszej gminny.

Organizatorzy konkursu

Elżbieta Flis – Żabecka