konkurs recytatorski
Ostatni dzień lutego to dzień kolejnego sukcesu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1! W Nowogardzkim Domu Kultury odbył się Mały Konkurs Recytatorski, na którym nie mogło zabraknąć delegacji z naszej szkoły. Najlepsi z najlepszych, wybrani drogą eliminacji szkolnych stanęli na scenie NDK, by walczyć o udział w kolejnym – powiatowym etapie. Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowali:

Kategoria I-III

  1. Ada Suszwedyk

  2. Maria Żytko

  3. Maciej Pietrzak

 

Kategoria IV-VI

 

  1. Marta Laskowska

  2. Kaja Żminda

  3. Olga Gargulińska

Kategoria VII oraz oddziały gimnazjalne

  1. Paweł Sikora

  2. Angelika Sikora

  3. Sebastian Matela

Uczestnicy zaprezentowali się bardzo profesjonalnie, pokazali prawdziwą „sztukę słowa”. Jury w składzie: przewodnicząca - p. Iwona Mirońska-Gargas – instruktor teatralny Studia Teatr w Szczecinie, p. Cezary Komisarz oraz p. Magdalena Sułkowska wyłonili laureatów.

Niezmiernie miło nam poinformować, że laureatami powiatowego etapu Małego Konkursu Recytatorskiego z naszej szkoły zostali:

Olga Gargulińska

Angelika Sikora

Paweł Sikora

Wyróżnienie otrzymała Maria Żytko.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom, życzymy powodzenia w dalszych recytatorskich zmaganiach!